Bayrampaşa Belediye Bilim Merkezi tarafından düzenlenen 2. Bilim ve Teknoloji Proje Yarışmasına yapılan proje başvuruları Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından değerlendirilmiş ve aşağıda ilan edilen proje sahiplerinin sergiye davet edilmesine karar verilmiştir.

Sergi 14 Nisan 2018 tarihinde 09.30-18.30 saatleri arasında düzenlenecek olup sergi ile ilgili olarak aşağıda belirtilen hususları yerine getirmenizi rica eder, yarışmada başarılar dileriz. 

Sergiye İlişkin Açıklamalar:

  1. 14 Nisan 2018 Cumartesi günü en geç saat 09.30’da projelerinizi sizin için ayrılan 1,6 m. yüksekliğinde, 0,7 m. genişliğindeki stant önünde hazırlamanız gerekmektedir.
  2.  Jüri üyeleri tarafından sergi süresince projeler incelenecek ve proje sahibi öğrencilerden sözlü sunum istenecektir. Sunumlar yaklaşık 10 dk. anlatım, 5 dk. soru cevap şeklinde olacaktır (belirtilen süreler yaklaşık olup jürinin isteğine göre değiştirilebilir). Sunumunuzda kullanmanız için Microsoft PowerPoint sunusu hazırlayabilirsiniz. Jüri üyelerine yapılacak sunumlarda projeksiyon cihazı ve bilgisayar tarafımızdan sağlanacaktır. Sergi esnasında gerekli olan teçhizatlar ve malzemeler yarışmacılar tarafından temin edilecektir. Bunun dışında ihtiyaç duyduğunuz materyalleri ekte verilen formda belirtmeniz gerekmektedir.
  3. Sergiye katılım durumunuzu ifade eden form ekte olup, finalistlerin formu doldurduktan sonra en geç 5 Nisan 2018 günü saat 17.00’ye kadar info@bayrampasabilimmerkezi.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde katılımcıların sergiye katılmayacakları varsayılacaktır. Proje Sergi Onay Formunu belirtilen süre içerisinde göndermeyen proje sahiplerinin yerine değerlendirmelerin sonuçları göz önüne alınarak bir sonraki proje sahipleri sergiye davet edilecektir.
  4.  Proje sahibi öğrenciler sergi süresince kendilerine ayrılan stantlarında bulunacaklardır.İki öğrenci tarafından hazırlanan projeler için her iki öğrenci de etkinlik süresince sergi alanında bulunması zorunludur. Aksi halde her iki öğrenci de yarışmadan elenecektir.
  5. Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi proje öğrencileri tarafından hazırlanan projeler proje yarışması kapsamında değerlendirmeye alınmayacak olup öğrencilerimiz gerçekleştirdikleri projeleri sergi boyunca kendilerine ayrılmış standlarda sergileyeceklerdir.

 

 

 

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi

                                                                     Bilim Kurulu

Proje Sergi Onay Formu için Tıklayınız

Mucidim Olur Musun? Yarışması Finalist Projelerin Listesi için Tıklayınız

Mucize Fikirli Genç Beyinler Yarışması Finalist Projelerin Listesi için Tıklayınız

Orta Öğretim (Lise) Proje Yarışması şartnamesi için  Tıklayınız

Ortaokul Proje Yarışması şartnamesi için   Tıklayınız.