Kadromuz
Home

Kadromuz

Kadromuz

Merve SİMSAR

1988 yılında Kırklareli’nde doğdu. Lise öğrenimini 2006 yılında Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü’nü 2010 yılında tamamladı. Halihazırda Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Biyokimya Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2012 yılında asistan olarak görev aldı ve 2014 yılı itibari ile Biyoloji Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.

Sümeyye ÖZYAMAN

1989 yılında Malatya’da doğdu. Lise öğrenimini 2007 yılında Özel Mavigün Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde 2011 yılında bitirdikten sonra 2015 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Hali hazırda doktora çalışmalarına İstanbul Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Bilimsel Etkinlikler Sorumlusu ve Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Gökhan KUZUOĞLU
1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini 2009 yılında Ümraniye Lisesi’nde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü’nü 2014 yılında birincilik ile bitirirken aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği alanında da çift ana dal yaptı. Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü’nde 2016 yılında yüksek lisans eğitimine başladı. Halihazırda İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Matematik Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Ayhan AYKARA

1990 yılında Elazığ’da doğdu. Lise öğrenimini 2008 yılında İbrahim Turhan Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini 2013 yılında Marmara Üniversitesi Fizik Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünde 2016 yılında yüksek lisans eğitimini bitirdi. Hali hazırda doktora çalışmalarına Yıldız Teknik Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2016 yılı itibari ile Fizik Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Tuba KAYA

1991 yılında Mardin’de doğdu. Lise eğitimini 200 yılında Fatih Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2014 yılında Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Fen Bilimleri Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.