Mücahit Kahramanlar

18 Haziran 2018

Yorum yapılmamış

Home Haberler

Bayrampaşa Bilim Merkezi Polonya’da

Bayrampaşa Bilim Merkezi Polonya’da

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi, bu yıl 22’incisi düzenlenen Polonya Kopernik Bilim Festivali’nde Türkiye’yi başarıyla temsil etti.

Polonya Kopernik Bilim Festivali’ne davet edilen Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi, çok sayıda bilimsel çalışma ile Avrupa’da Türkiye’yi başarıyla temsil etti. Varşova Stadı’nda 22’incisi düzenlenen festivalde, stant açan Bilim Merkezi, Bayrampaşa’nın ve Türkiye’nin tanıtımına katkı sağladı.

“BİLİM MERKEZİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ”

Bilim Merkezi’nde, geleceğin bilim adamlarını yetiştirme hayaliyle çıktıkları yolda büyük bir ilerleme kaydettiklerini belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bilim Merkezimiz bugüne kadar ulusal ve uluslararası düzeydeki birçok yarışmadan ödül almayı başardı. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’daki bilim festivallerine ve yarışmalarına davet edilmesi Bilim Merkezimizin geldiği noktayı çok güzel özetliyor. Bu vesile ile bilimsel yarışmalarda ve etkinliklerde ilçemizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden Bilim Merkezi’nde görevli öğretmenlerimizi ve orada eğitim alan öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.