Kadromuz
Home

Kadromuz

Kadromuz

Yusuf SERT
1986 yılında İstanbul’da doğdu. İlk-Orta-Lise eğitimini  İstanbul Bayrampaşa’da tamamladı. Üniversite Eğitimini Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı… 2007 yılından beri çeşitli eğitim kurumlarında öğretmenlik-idarecilik ve koordinatörlük görevlerinde bulundu.

2016 yılından itibaren Bayrampaşa Bilim Merkezi Genel Koordinatörlük görevine devam etmektedir.

 Sümeyye ÖZYAMAN

1989 yılında Malatya’da doğdu. Lise öğrenimini 2007 yılında Özel Mavigün Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde 2011 yılında bitirdikten sonra 2015 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Doktora çalışmalarına İstanbul Medipol Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim dalında devam etmektedir..

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Müdür Yardımcısı, Bilimsel Etkinlikler Sorumlusu ve  Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Merve SİMSAR

1988 yılında Kırklareli’nde doğdu. Lise öğrenimini 2006 yılında Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü’nü 2010 yılında tamamladı. Halihazırda Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Biyokimya Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2012 yılında asistan olarak görev aldı ve 2014 yılı itibari ile Biyoloji Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.

Gökhan KUZUOĞLU
1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini 2009 yılında Ümraniye Lisesi’nde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü’nü 2014 yılında birincilik ile bitirirken aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği alanında da çift ana dal yaptı. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü’nde 2016 yılında yüksek lisans eğitimine başladı. Halihazırda İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Bilgisayar-Matematik Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Şeyma KİL

1994 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini 2012 yılında Eyüp Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nü 2016 yılında tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Halihazırda Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2019 yılı itibari ile Kimya Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.

Ayhan AYKARA

1990 yılında Elazığ’da doğdu. Lise öğrenimini 2008 yılında İbrahim Turhan Lisesi (Y.D.A.)’nde tamamladı. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Fizik Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Güngören Anadolu Lisesi ve Gençosman İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde fizik öğretmeni olarak çalıştı.Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde 2016 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirdi. 2017 yılından itibaren doktora eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde Fizik Laboratuvarı Sorumlusu olarak görevini 2016 yılından itibaren sürdürmektedir.

Tuba KAYA

1991 yılında Mardin’de doğdu. 2009 yılında Fatih Kız Lisesi’ nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünü 2014 yılında 3.lük ile bitirdi.Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Fen Bilgisi Eğitimi   yüksek lisans programında eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Fen Bilimleri Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Tuğba GENÇ

1994 yıllında Ordu’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Bayrampaşa’da tamamladı. 2012 yılında Bayrampaşa Tuna Lisesi’nden mezun oldu. Atatürk Üniversitesi Bilgi Yönetimi bölümüne devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde Kayıt Kabul Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Hanife ALTINER

Nisan 1986 İstanbul’da doğdu. Geleneksel Sanatlar Tezhib Bölümü’nden icazet aldı. 2007-2015 yılları arasında çeşitli Belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri’nde  Tezhib Eğitimleri verdi. Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2015’den bu yana Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’nde Kütüphane ve Arşiv Sorumlusu olarak çalışmakta ve Tezhib dersleri vermeye devam etmektedir…

Derya KÜÇÜK

1990 yıllında Ardahan’da doğdu. İlk-Orta ve Lise Eğitimini Bayrampaşa’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi (Auzef) Sosyoloji bölümüne devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde Kayıt Kabul Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Mustafa ÖZBAŞ
1976 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini 1994 yılında İnönü Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Teknik Eleman olarak görev yapmaktadır.