Kadromuz

Yusuf SERT
1986 yılında İstanbul’da doğdu. İlk-Orta-Lise eğitimini  İstanbul Bayrampaşa’da tamamladı. Üniversite Eğitimini Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı… 2007 yılından beri çeşitli eğitim kurumlarında öğretmenlik-idarecilik ve koordinatörlük görevlerinde bulundu.

2016 yılından itibaren Bayrampaşa Bilim Merkezi Genel Koordinatörlük görevine devam etmektedir.

Sümeyye ÖZYAMAN

1989 yılında Malatya’da doğdu. Lise öğrenimini 2007 yılında Özel Mavigün Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde 2011 yılında bitirdikten sonra 2015 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Doktora çalışmalarına İstanbul Medipol Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim dalında devam etmektedir..

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Müdür Yardımcısı,  B ilimsel Etkinlikler Sorumlusu ve  Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Merve SİMSAR

1988 yılında Kırklareli’nde doğdu. Lise öğrenimini 2006 yılında Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü’nü 2010 yılında tamamladı. Halihazırda Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Biyokimya Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2012 yılında asistan olarak görev aldı ve 2014 yılı itibari ile Biyoloji Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.

Şeyma KİL ACAR

1994 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini 2012 yılında Eyüp Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nü 2016 yılında tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Halihazırda Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya  Mühendisliği Bölümü’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2019 yılı itibari ile Kimya Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.


Merve KARA

1986 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Fatih Kız Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nde lisans ve yüksek lisans derecesini aldı. Halen Yıldız Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji Ana Bilim Dalında doktora eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2021 yılı itibari ile Kimya Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.


Tuba KAYA

1991 yılında Mardin’de doğdu. 2009 yılında Fatih Kız Lisesi’ nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünü 2014 yılında 3.lük ile bitirdi.Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Fen Bilgisi Eğitimi   yüksek lisans programında eğitimine devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Fen Bilimleri Laboratuvarı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.


Özgenur BAYSAL

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2022 yılı itibari ile Fen Bilimleri Laboratuvarı Sorumlusu olarak devam etmektedir.


Hanife ALTINER

Nisan 1986 İstanbul’da doğdu. Geleneksel Sanatlar Tezhib Bölümü’nden icazet aldı. 2007-2015 yılları arasında çeşitli Belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri’nde  Tezhib Eğitimleri verdi. Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2015’den bu yana Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’nde Kütüphane ve Arşiv Sorumlusu olarak çalışmakta ve Tezhib dersleri vermeye devam etmektedir…

Derya KÜÇÜK

1990 yıllında Ardahan’da doğdu. İlk-Orta ve Lise Eğitimini Bayrampaşa’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi (Auzef) Sosyoloji bölümüne devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde Kayıt Kabul Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Mustafa ÖZBAŞ
1976 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini 1994 yılında İnönü Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmektedir.

Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde 2015 yılı itibari ile Teknik Eleman olarak görev yapmaktadır.