Mucidim Olur Musun? 2020

Sayın İlgili,

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Wuhan şehrinde ortaya çıkan 2019-nCoV adlı yeni koronavirüs tüm dünyada yayılmış ve pandemiye neden olmuştur. Ülkemiz tarafından ilgili makamlarca alınan koruma ve kontrol tedbirleri kapsamında T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm resmi /özel okul ve kurumlarda öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerinin katılımı ile yapılması planlanan il/ilçe, ulusal ve uluslararası düzeydeki sosyal etkinlikler (toplantı, çalıştay, sempozyum, konferans, forum, ödül töreni, spor müsabakası, yarışma vb.) tedbiren iptal edilmiştir.

Bu bağlamda 10 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 4. Bilim ve Teknoloji Araştırma Projeleri Yarışması da iptal edilmiştir.

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi olarak gelecek nesli bilimsel çalışmalara yönlendirme ve bu konuda cesaretlendirme hedefiyle Bilim ve Teknoloji Araştırma Projeleri Yarışması’nı 3 yıldır başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Umuyoruz ki önümüzdeki yıl düzenleyeceğimiz 4. Bilim ve Teknoloji Araştırma Projeleri Yarışması’nda tekrar görüşebiliriz.

Sağlıkla kalın.

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi

Bilim Kurulu