“MUCİZE FİKİRLİ GENÇ BEYİNLER” ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASI PROJE YARIŞMASI

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’ nin 4. ‘sünü Düzenlemiş Olduğu Ortaokullar Arası Bilim ve Teknoloji Proje Yarışması Başvuruları Başladı…

Günümüz gençliğinin bilimsel düşünme ve uygulamaya koyma yetisini canlı tutarak kendilerini geliştirme, temel ve uygulamalı bilimlere olan ilgilerini arttırma ve bilime meraklı gençlerin yolunu açarak “Geleceğin Bilim İnsanlarını” yetiştirme arzusuyla düzenlediğimiz proje yarışması küçük mucitlerini bekliyor.

Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı tüm ortaokulların 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya Fen ve Teknoloji alanlarındaki projeler kabul edecektir.

27 Mayıs 2023 tarihi mesai bitimine kadar gönderilen projeler değerlendirmeye katılacaktır. Projeler 29 Mayıs 2023 tarihine kadar jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve ön elemeyi geçen projelerin sahipleri web sayfamızdan ilan edilecektir. Ön elemeyi geçen proje sahipleri projelerini materyalleri ile beraber 3 Haziran 2023 tarihinde yarışma jürisine sunacaklardır.

Yarışma şartnamesi için tıklayınız.

Başvurular için tıklayınız.